sobota, 31 grudnia 2016

Podsumowanie 2016 roku

Kolejny pechowy rok za nami, wiec czas go podsumować.
To był rok ogromnych zmian, nie o wszystkim jednak pisałam na blogu mało się działo. Na mojej drodze pojawił się wymarzony drugi pies, znalazł mnie zanim ja zdążyłam go poszukać. Niedługo później odszedł Okruszek i w jednej chwili wszystko się posypało. Zostałam ze Speedy, która swoim szaleństwem nie dała mi się smucić, musiałam ruszyć na przód. Wierzę w przeznaczenie, a ona jak widać pojawiła się w odpowiednim momencie...
Tak jak pisałam już w poprzednim poście zaczęłam stawiać pierwsze kroki w psich sportach, uczestniczyłam w kilku seminariach po raz pierwszy jako uczestnik z psem, pierwszy raz startowałam w zawodach ze Speedy, co prawda na razie tylko w SpeedWay ale w końcu całe życie jeszcze przed nami. Jeździłyśmy w różne miejsca, poznawałyśmy nowych ludzi i nowe psy. Przy Speedy dostałam cenne lekcje a moje doświadczenie się powiększa z dnia na dzień.


Oczywiście i na koniec roku nie ominęło nas nieszczęście, bo jakżeby inaczej. Kiedy coś się przełamało i wreszcie po tak długim czasie ze Speedy ruszyłyśmy do przodu i małymi kroczkami brnęłyśmy do ceku wystarczył ułamek sekundy, chwila nieuwagi i stłuczona butelka po piwie, która znalazła się w niewłaściwym miejscu. Cała sytuacja skończyła się szyciem i uziemieniem w domu. Sprzęty elektroniczne także musiały dołożyć swoje 2 grosze i tak w trakcie świąt pożegnałam się na czas nieokreślony ze swoim komputerem. Także ten... byle wytrzymać do końca tego dnia.
Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie lepszy nie tylko dla mnie ale i dla każdego z Was.

Oczywiście nie obejdzie się od ulubionego zdjęcia roku, ale w tym roku nie będzie ono jedno a 2!

Speedy autorstwa Alicji Zmysłowskiej


Okruszek i Speedy
Nie bez powodu to zdjęcie znalazło się w ulubionych, jest to jedno z ostatnich zdjęć Okruszka i jedyne wspólne ze Speedy.


Krótkie podsumowanie statystyk bloga:
W ciągu roku blog był wyświetlony 44.000 razy
Ilość obserwatorów wzrosła o 40 osób
Na blogu pojawiły się równe 24 posty

I na koniec coroczne pytanie: Czy chcecie poczytać jakieś konkretne posty, oczekujecie jakiś zmian albo brakuje Wam tu jakiś informacji?

I zapraszam Was także na fanpage Speedy, jeśli chcecie być z nami na bieżąco: Speedy - BorderCollie

POZDRAWIAMY H&S

6 komentarzy:

 1. Smutny i piękny rok zarazem...pojawienie się Speedy nie było bez znaczenia.
  Pamiętaj, z trudnymi psami uczymy się najwięcej :). Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 2. Smutny i szczęśliwy zarazem, szybkiego powrotu do zdrowia życzę ! Dosiego roku ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze ze Speedy wkroczyła do twojego życia ;) Życzę szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać że nie tylko dla nas ten rok był najgorszy. Zawsze tak jest, kiedy mamy zwierzę w podeszłym wieku i nagle bierzemy drugie to starsze w niedługim czasie odchodzi. Też w tym roku tak miałam, ale to że swinką morską, chociaż to nie to samo co pies.
  Życzymy szczęśliwego i o wiele lepszego 2017 ;)

  daisy-crazyworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co widzę dla wielu psiarzy ten rok był jednym z gorszych...
  Współczuję w tym roku i nam Bóg odebrał przyjaciółkę.
  Dosiego Roku! Może się w tym roku spotkamy :D
  Pozdrawiamy!
  odszczekajtoblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. 2016 i dla nas był rokiem wzlotów i upadków, bo sucz zachorowała ale dalej jest i ma się dobrze. Mimo to, mam duże nadziej na jeszce lepszy 2017! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.