sobota, 15 października 2016

Czas przerwać ciszę

Przez długi czas zastanawiałam się "dlaczego?" albo "co robię nie tak?". Od samego początku nic nie było tak jak być powinno. Szukałam odpowiedzi ale tej nigdzie nie było, przez wiele miesięcy każdy dzień był taki sam, do czasu aż nie zobaczyłam Speedy podczas pracy z kimś innym. Po prostu stałam z boku i obserwowałam, w tym momencie zdałam sobie sprawę w czym tkwi problem, a późniejszej rozmowie i zastanowieniach wszystko zaczęło układać się w całość.
Już jakiś czas temu odpuściłam Speedy, wszelkie treningi, moje ambicje zeszły na drugi plan, a sprawcą wszystkiego są i były nieszczęsne emocje z którymi Speedy nie do końca sobie radzi.


Czeka nas sporo pracy, wiele rzeczy musimy zacząć od początku ale jest plan i jest nadzieja ☻.

6 komentarzy:

 1. Sarka też nie panuje nad emocjami przy cofaniu. Nie załamuj się, ciężka praca daje pożądane efekty! Powodzenia i czekamy na dalsze posty.

  saragsd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ nie załamuję się, teraz już nie :). Wiem na czym polega problem i nad czym pracować :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Trzymamy kciuki :)
  beaglowatemilka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kciuki już mocno zaciśnięte :)

  daisysportingyork.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. no to trzymam kciuki aby plan udało się zrealizować :)

  Michał
  http://www.szkola-doberman.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Ważne, że zdałaś sobie sprawę z tego, co trzeba zmienić czy całkowicie poprawić. Będziemy czekać na postępy.
  Pozdrawiamy, Wilson & ja.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.