środa, 13 lipca 2016

Speedy 7 miesięcy + filmik

Poprzedni post wzbudził kontrowersje wśród czytelników, dlatego na wstępie chciałam zaznaczyć, że piszę o naszych problemach z którymi zmagamy się każdego dnia. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że może być gorzej ale ja zdecydowanie nie należę do tej części ludzi która pisze tylko pozytywne aspekty z psiego życia.


Miniony miesiąc był zdecydowanie najbardziej przełomowym miesiącem, razem ze Speedy zrobiłyśmy ogromny krok naprzód. Coraz lepiej się dogadujemy, ufam jej coraz bardziej. Szczeniak coraz częściej ignoruje ludzi, co znacznie ułatwia nam spacery, jednak w dalszym ciągu sporym wyzwaniem dla niej są zwierzęta zarówno tego samego gatunku jak i inne (tu głównie mam na myśli ptaki), szczeniak też pokochał wodę aż za bardzo. Kilka rzeczy się nam popsuło (aport, przywołanie i zostawanie) ale mam nadzieję, że poradzimy sobie z tym równie szybko jak się to zepsuło (myślę, że jest to wina jej wieku, ale nie wykluczam też jakiegoś mojego błędu).
Ogólnie to dłubiemy sobie w obi, co Speedy sprawia ogromną radość, niedługo mam nadzieję poszerzyć swój warsztat obedience i zaczniemy działać więcej. Cieszę się, że nasza praca nie idzie w las i widać efekty tego. Mam wielką nadzieję, że niedługo osiągniemy swój cel ♡.POZDRAWIAMY H&S

5 komentarzy:

 1. Speedy to chyba mój ulubiony szczeniak z tego miotu. Gratuluję sukcesów i oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Filmik oglądałam kilka razy,no nie mogę wyjść z podziwu jaka ona jest piękna. Co prawda nie chcę mieć nigdy bordera no ale tak tylko patrząc na wygląd po którym psa się raczej ne wybiera, to to cudo jest :D <3.
  Świetnie, że póki co postawiłaś na obi. Pamiętaj o podstawach a wtedy ten sport wiele dobrego wniesie do Waszego codziennego życia :). Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Raz na wozie raz pod wozem.. tak jest ze wszystkim i jeśli był przełom to teraz z górki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna jest ! :) Oby wam dalej tak się świetnie pracowało ! :) Powodzenia !
  Pozdrawiam,
  goldenowelove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładny filmik, przyjemnie się oglądało. życzę dalszych sukcesów w szlifowaniu kolejnych ćwiczeń.

  Pozdrawiam, Michał, http://www.szkola-doberman.pl/blog/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.