niedziela, 22 maja 2016

Pierwszy filmik

Miał być, potem miało nie być ale ostatecznie jednak jest! Nasz pierwszy filmik, owoce trudnej drogi do aportu, zupełnie spontaniczne agilitki (w które bawiłyśmy się dopiero drugi raz) i dużo Speedy J.


POZDRAWIAMY H&S

8 komentarzy:

 1. Oglądałam!:D
  Jest mega!!..zdolniacha z niej :) Powodzenia dalej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam przyjemność widzieć Speedy na żywo, na DG Spring, piękna! Już zaczyna wyglądać nie jak szczeniak a jak suka...
  Śledzę losy Sorinkowych szczylków z zapartym tchem, wszystkie zdolne i w rękach odpowiedzialnych właścicieli, tak trzymać!
  A filmik świetnie zrobiony technicznie, chyba jeden z moich ulubionych!
  Pozdrawiam serdecznie!
  8lap1ogon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam filmik na Facebooku! Speedy śliczna i z Ciri (?) wyglądają jak prawdziwe siostry. Trzymajcie się i rozwijajcie dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to Ciri :)
   Dzięki! :)

   Usuń
  2. Taki "biały" papiś borderowy może być tylko jeden! :D

   Usuń
 4. Świetny filmik! Obie są śliczne (Speedy i Ciri) odziedziczyły po ojcu to co najlepsze! Oby więcej filmików i relacji z postępów!!! Trzymamy za was kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ona piękna i ma takie łagodne spojrzenie! :) Obie córki Sorina to zdolniachy, super się filmik z ich udziałem ogląda :> Tylko pozazdrościć psa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpiękniejsza <3 Masz wielki Skarb!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.