piątek, 10 lipca 2015

10/62 - czy uda się nam sprostać wyzwaniu?

Pierwsze 10 dni wyzwania za nami, zostało nam jeszcze 52, czy rzeczywiście jest tak kolorowo jak być miało? Może zacznę od początku.


Wiadomo, w końcu wolne, można dłużej pospać, żadnych zobowiązań tak właśnie pierwsze kilka dni nam przeleciało, ale wieczorami wychodziliśmy na długie spacery, ćwiczyliśmy przywołanie, wprowadziłam nową komende "fee"/"fuj" dzięki czemu łatwiej odciągnąć psa od zapaszków oraz psów. Pojechaliśmy także na spacer z Chillą i goldenką Kiarą no i na tym się skończyło...
Jednego dnia Okruszek nabawił się kontuzji łapy, nie wiadomo jak i nie wiadomo czego dokładnie, tydzień obserwacji i ograniczenie ruchu oraz szaleństw. Ropienie z miejsca intymnego (płukanie/przemywanie 6x na dobe) zdecydowanie nie przyjemna sprawa ani dla psa, ani dla mnie...

I tak właśnie zamiast korzystać z wakacji siedzimy w domu i się nudzimy...

POZDRAWIAMY H&O

8 komentarzy:

 1. Biedaczek z tego Okruszka. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzymy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas bardzo podobnie. Miało być tak fajnie, miałam plany, a u Feliksowi tak jak Okruchowi zaczęło ropieć z miejsa intymnego. Weterynarz powiedział, że to zapalenie napletka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooo, to widzę, że tak kolorowo, jak i u nas. U nas psina na ostatnim spacerze zerwała sobie pazurka, również nie wiadomo skąd i jak, ale przez najbliższe kilka dni wszystkie sportowe wyzwania nam przepadną, co najwyżej mogę popracować nad sobą :)

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Okruchowi, no i większej motywacji Tobie :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Okruszek, nie choruj :). My poza długimi spacerami póki co nie możemy się zabrać za coś solidnego, ten początek to trzeba odpocząć po nauce :D.

  OdpowiedzUsuń
 5. O jej :( Trzymam kciuki za Okruszka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowia Ci życzymy Okruszku!
  Oby było wszystko dobrze, trzymamy kciuki i łapki!

  Pozdrawiamy!
  http://codziennebeagle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę, te dni zleciały mega szybko.. Biedny Okruszek, zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 8. :( niestety takie niespodziewane wypadki się zdarzają, dacie radę, trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.