czwartek, 27 listopada 2014

3 lata minęły, a ja wciąż czuje jakby to było wczoraj...

Dziś mija 3 rocznica odkąd Okruszek jest ze mną... Pamiętam jak pierwszy raz go zobaczyłam, małą włochatą, chudzinkę, za kratami schroniskowego boksu, już wtedy wiedziałam że to ten. Po kilku miesiącach trafił pod mój dach, łatwo nie było namówić rodziców, ale jest i od tego czasu towarzyszy mi w szarej codzienności choć troche ją malując wiecznie merdającym lisim ogonkiem.
Mimo, że nie łapie dysków, nie zostanie mistrzem agility ani psem znającym milion sztuczek to jest psem IDEALNYM pod każdym względem, mimo tysiąca wad, jest idealny...
Uczy się 5x wolniej od przeciętnego burka, uczymy się na własnych błędach, wspieramy, rozumiemy. To właśnie dzięki niemu odkrywam świat, poznaje wspaniałych ludzi, przeżywam niezwykłe przygody.
Czasem aż wierzyć mi się nie chce że ma już 13 lat... życzę Ci Okruszku byś żył raz jeszcze tyle, wiecznie młody, szczęśliwy i zdrowy. Najlepszego diabełku!

POZDRAWIAMY H&O

15 komentarzy:

 1. 100 lat dla Okrucha! Jest świetny, pies nie musi znać miliona sztuczek, czy biegać za frisbee... najważniejsze, żeby był szczęśliwy. :D Życzę Wam jeszcze wielu lat spędzonych razem! Okruszek nie wygląda na 13 lat, na zdjęciach wygląda na 9-10 :)
  Pozdrawiamy! :)
  Nina & Figa

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Okruszka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy bym nie powiedziała, że ma 13 lat. Wszystkiego najlepszego dla niego! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okruszek dostał od Ciebie wszystko co najlepsze, niech będzie z Tobą jak najdłużej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejnych wspólnych rocznic! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego naj, naj dla Was obojga <3

  Okruszek to cudowny pies :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę kolejnyc 3 lat razem!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.