sobota, 12 października 2013

Schronisko + spacerki!

Już kawał czasu nie byłam w schronisku, ale budząc się rano coś mnie natchnęło i pojechałam tam razem z koleżanką. Nie żałuję postaram się usystematyzować i jeździć tam znów co sobotę. Nie wyszłam z domu bez aparatu, bo co to by był za post bez zdjęć:Oczywiście pierwsze co to spacerek z "ulubieńcami". Jak ja się za nimi stęskniłam! To jest Diego. Niedawno wrócił z adopcji bo trafił do nieodpowiedzialnych ludzi i był trzymany na lince przy budzie... za nim naprawdę się stęskniłam. Psiak ma naprawdę charakter, jak na rasowego haszczaka to super się słucha  i ani trochę nie ciągnie. A najlepsze to: Co słyszy Huskana wchodząc do schroniska? Już wiem! Wyjącego Diego chcącego iść na spacer =DWyszaleliśmy się z Diego, ale spacerki na nim się nie skończyły... Kochana Megan też chciała iść <33 Kolejny psiak z charakterkiem, nieufna co do ludzi, ale jak już kogoś polubi to: "Rób ta se ze mną co chceta" =DI kto tak ładnie proooosi <3


Na końcu wyszłam z Czarkiem, którego historia jest krótka ale rozległa. Jest to kilkunastoletni psiak, który 10 lat temu trafił do schroniska, sądząc po charakterze nie miał wesołego życia wcześniej i stracił ogonek w jakimś wypadku. Trzyma dystans od ludzi czasem da się im pogłaskać... Jestem jedyną osobą z którą wychodzi na spacery, jest przecudowny.Na tym kończę dzisiejszy post... i dodam jeszcze, że to są zwierzaki które zostaną on forever in my heart <3


13 komentarzy:

 1. Świetnie psiaki ! Cudowne, zasługują na prawdziwy, kochający dom..
  Okruszek równie piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę śliczne psy :)


  thestryofmydog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Diego cudny :3, a i inne psiaki też wcale nie gorsze. Mam nadzieję, że w końcu znajdą odpowiedzialne domy, bo na to zasługują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Diego cudny :3, a i inne psiaki też wcale nie gorsze. Mam nadzieję, że w końcu znajdą odpowiedzialne domy, bo na to zasługują :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też chcę jeździć do schroniska... Ale mam już tyle zajęć, że nie dałabym rady...
  Widzę, że nie tylko u nas dobra pogoda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podobają mi się zdjęcia. Można by je dodać np. na stronę schroniska. Może ktoś zwróci na nie uwagę. Pamiętam jak było z schroniskiem w mojej okolicy - załatwili psom profesjonalne sesje zdjęciowe i umieścili w necie. W ciągu kilku tygodni 90% psiaków miała kochające domy. Takie zdjęcia pokazują miłego i wesołego pieska - takiego jakiego szuka większość osób, a nie smutnego i przerażonego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pieski są piękne :) Wspaniale, że im pomagasz :)

  Pozdrawiamy O&K

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochane psiaki! Jak dobrze, że ofiarowujesz im siebie.
  Oby znalazły upragnione ludzkie dusze. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne psiaki ;3 Jeju ja też bym chciała być wolontariuszką ale u nas jest od 18 lat ;( Może za 6 lat x.x

  http://psiakislodziakiluna.blogspot.com/

  Pozdrawia Iza&Luna

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie ładne! Super, że im pomagasz ^^

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dodamy się do ulubionych blogów? Ja Twój a Ty mój: zdaniemlackiego.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny i motywuje do dalszego pisania. Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią PISZ ŚMIAŁO!
Możesz do komentarza dołączyć link do swojego bloga, na pewno odwiedzę i również skomentuję, a jeśli mi się bardzo spodoba to zostanę na dłużej :).
Spam nie będzie tolerowany.